Türk Hosting Şirketi

Hakkımızda

Metin2 Vps Hakkında

Büyük fikirler ve en iyi hizmet kalitesi için burdayız.

Ünvan : HEGE İnternet Teknolojileri

Vergi Dairesi : SANDIKLI

Vergi No : 7500489784

Skype : metin2vps (eklemek için tıklayın)

Adres : Afyonkarahisar/Sandıklı

Firmamız 2015'den beri sektörde faaliyet göstermekte olup 2015 yılında metin2vps.com adını almıştır. Kurulduğu günden bu yana “Kaliteli Hizmet, Uygun Fiyat ” felsefesi ile hizmetlerine hep yeniliklerini eklemiştir. metin2vps.com, 2015 yılından bu yana, kurumsal hizmet alt yapısını dünya ile yarışır hale getirmek amacıyla, bir dizi teknolojik hamleye imza atmıştır ve atmaya devam etmektedir.

metin2vps bu hamlelerin sonucunda hızla büyüyen müşteri profiline daha iyi hizmet verebilmek amacı ile, 2015 Aralık ayında tamamen kendi öz sermayesi ile, DeLL marka sunucular almıştır. Bu geçiş sırasında tüm Netsissunucu son sistem DeLL sunucular üzerine geçirilmiştir. metin2vps 2015 yılında başladığı bu çalışmalarda ilk önce hosting hizmeti vermeye başladı ve ilerleyen zamanlarda Yeni performanslı Dell Sunuculara geçiş yaptıktan sonra Sanal sunucu satmaya başladı. netinternet ve sadecehosting ile çalışmaktayız. Netsissunucu ekibi olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Neden METİN2VPS?

Hizmet

Gerek donanımsal gerekse yazılımsal olarak en iyi şekilde üstün hizmet kalitesi sunmaktayız. Güçlü ve sağlam altyapısı ile Netiyi Telekom sizlere %99.9 uptime oranı sağlıyor. Deneyimli destek ekibimiz 7/24 saat boyunca tüm network ekipmanlarını monitör ederek stabil erişim sürekliliği sağlamaktadır.

Ürünler

Hız, Performans, Kalite arıyorsanız bu bizim ürünlerimizin hepsinde mevcuttur. Araştırılarak geliştirilerek belirlenen bu ürünler her ihtiyacınızı karşılayacağına eminiz.

Ücretler

Piyasaya, Kaliteye, Performansa, Hız'a göre en iyi ücret seçeneğini sunduğumuza inanabilirsiniz.

Yenilikçilik

Sağlanan ürün ile ilgili her türlü yazılımsal, donanımsal hizmeti sağlamaktayız ve bununla kalmayıp geliştirerek sizlere daha iyi bir hizmet vermek amacındayız.